Відео. Президент Володимир Зеленський прокоментував результати перших зустрічей в ООН

Главная

Президент України Володимир Зеленський прокоментував перші зустрічі зі світовими лідерами на полях Генеральної асамблеї ООН у вівторок, 24 вересня.

Відповідне відео опублікувала в Facebook пресслужба Офісу президента.

“Найголовніше, що говорять, що не забувають про Україну, що нова влада. Всі підтримують. До речі, багато хто знає, до речі, про наші нові закони. Я був вражений. Всі наголошують, що у нас дуже енергійні хлопці та дівчата. Що у нас з’явилися дівчата – про це всі говорять. Всі вітають з перемогою. І на парламенських виборах теж”, – розповів глава держави.

Кажуть, що, дійсно, ми бачимо реформування. Нас підтримують. Відносно санкційної політики ми зустрічі проводимо. Всі щасливі, що повернулися наші полонені, наші моряки. Ніхто не розуміє, як це трапилося, але всі раді”, – додав він.

За словами Зеленського, всі чекають його зустрічі з американським президентом Дональдом Трампом. “Найголовніше – ми повинні розуміти, щоб Штати підтримували Україну. Не потрібна просто підтримка. Ми відкриті і всі готові підтримати”, – підсумував президент.

Зеленський висловив надію, що в України і США в подальшому складуться “круті відносини”.

Президент також заявив, що хоче, щоб лідери приїжджали в Україну. За його словами, всі чекають на запрошення.

“Потрібно вірити, перш за все, не словам, а очам. Тож я бажаю, всіх запрошуємо, і всі хочуть, до речі, всі чекають від нас запрошення, і як тільки я питаю, чи не хочуть вони приїхати до нас, то все із задоволенням. І я думаю, що у нас у найближчий рік, у найближчі два роки будуть такі гучні візити, американських, європейських лідерів. Всім ласкаво просимо”, – зазначив він.

Головний меседж виступу президента України Володимира Зеленського на Генасамблеї ООН пролунав так: досягненню цілей сталого розвитку України заважають опір реформам всередині країни і війна через зовнішню агресію з боку Росії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *