Депутат “Слуги народу” попросив видати йому 8 (вісім!) квартир “для помічників” у Києві

Главная

Слуги для слуг, або хто тут вкрай знахабнів?! Богдан Торохтій попросив у мерії…дати 8 квартир своїм помічникам.

Треба ж десь їм жити, щоб допомагати нардепу! Якщо це не ідея для стартапу, то 100% нахабність Зе-депутата!

Як думаєте, що просять решта 104?

BIHUS.info

Згідно інформації  громадського руху ЧЕСНО Богдан Торохтій у 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 105 у списку як безпартійний. 

Член однойменної фракції. Член Комітету з питань правової політики.Адвокат. Працює юрисконсультом в “Одеському зерновому терміналі” –  філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України”. Є засновником та керівником ПП “Центр комплексної безпеки”.Раніше працював завідувачем юридичного сектору Державної інспекції сільського господарства в Кіровоградській області.

До того працював менеджером ТОВ “ДПЗКУ-МТС”, а також юристом та завідувачем сектору в Управлінні державної служби ГУДС України у Кіровоградській області.У 2006 році балотувався до Кропивницької міської ради за списком партії “Пора”.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету внутрішніх справ та факультет державного управління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *