“Ми даємо їм невеликий строк – ми даємо їм 10 діб!” Білецький озвучив на Майдані ультиматум владі на акції “Ні капітуляції”

Главная

Голова політичної партії “Національний корпус”, перший командир добровольчого полку “Азов” Андрій Білецький від імені віча “Ні – капітуляції!” виступив з ультиматумом до президента Володимира Зеленського та його командиПро це він заявив у підсумковій частині багатотисячного віча на Майдані Незалежності у Києві, що відбувалося ввечері у понеділок, 14 жовтня 2019 року, на День Захисника України та свято Покрови, передає Еспресо.TV.

“Ми даємо цим людям, які сьогодні називають себе владою, ми даємо їм невеликий строк – ми даємо їм 10 діб.

Якщо за цей час всі вимоги Штабу Спротиву Капітуляції, Руху Спротиву не будуть в повному обсязі гарантовані на законодавчому рівні, то ми говоримо їм прості речі: час маршів пройшов, тут сьогодні десятки і десятки тисяч людей, ці люди можуть виходити (кількістю – ред.) сто тисяч, мільйон і так далі, але якщо влада не чує, значить треба переходити до інших дій”, – пояснив політик.

”Ми знайдемо варіанти цивільного спротиву населення по всій країні і ми змусимо робити владу те, що хоче і вимагає нація, а нація вимагає сили, єдності, зосередженості і остаточної перемоги”,  – наголосив Білецький.

Зокрема, за його словами, йдеться про неприпустимість здачі українських територій, яким, за його словами, є “розведення сил” на лінії фронту, а також про неприпустиміть “так званих виборів у “Л-ДНР”, які легалізують владу сепаратистів і терористів” і “особливого статусу для Донецької і Луганської областей, фактичної федералізації країни й початку розвалу країни з середини”.

Окрім того, якщо нинішня українська влада, додав він, все ж таки віддасть наказ про відступ на Донбасі, там відразу з’являться озброєні добровольчі підрозділи.

”Тут виступали хлопці-добровольці і ми маємо вже прямий контакт (з ними – ред.).

Якщо влада десь буде відводити (війська – ред.), то я можу відповідально дати слово всім, що сотні і тисячі добровольців зайдуть на будь-яку розведену територію і будуть утримувати наші землі.Ми виконували цей обов’язок в 2014 році. Нас ніхто не звав. У нас не було жодних посад.

Ми не отримували зарплатню і не знали, насправді, спочатку, де взяти зброю. Тоді ми виконали свій обов’язок. Ми готові його виконати і сьогодні”,  – сказав Білецький.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *