«Народ збожеволів. За його правління нічого подібного не бачила, а тепер розбігався по народу. Пізно батенька »: мережа неоднозначно оцінила візит Порошенко до Львова

Главная

Лідер партії «Європейська солідарність» і п’ятий президент України Петро Порошенко 21 вересня провів у Львові, здавшись на людях відразу в декількох місцях цього прекрасного міста, пише replyua.net.

Примітно, що саме Львівська область стала єдиною, в якій колишній гарант Конституції впевнено переміг на президентських виборах.

Зараз же Facebook-сторінка політика просто переповнена численними фотографіями і відео з проявом народної любові.

Втім, в коментарях чимало українців піддали критиці колишнього українського гаранта, вказавши, що він знову захотів попіаритися.

Проте, багато українців відкрито підтримують Порошенко, однак, чим солодший їх слова, тим більш прагматичні і протверезні відповіді написали ті, хто відверто незадоволений його політикою і правлінням.

«Народ збожеволів. За його правління нічого подібного не бачила, а тепер розбігався по народу. Пізно батенька », – висловилася Наталя Стригунова. «Зустрічають, немов патріарха. Дешевий народ, мало він вас обікрав », – висловив обурення Аркадій Сіміновіч.

джерело

1 thought on “«Народ збожеволів. За його правління нічого подібного не бачила, а тепер розбігався по народу. Пізно батенька »: мережа неоднозначно оцінила візит Порошенко до Львова

  1. Незадоволені ним, як і очікувалось, жиди…Абрамовічі,Рабіновічі,…Сіміновічі…
    Жидва думає ,що Зєлєнській навічно прийшов….Зазвичай після такого жидівського свята наступають жидівські погроми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *