Одеса. Поруч зі школою є люк, прикритий фанерою. Сьогодні в той люк падає дитинка, розбиває голову

Главная

Одеса. Сьогодні. Вихідний день.

82 школа. «Шкільне містечко».

Поруч зі школою є люк, прикритий фанерою. Сьогодні в той люк падає дитинка, розбиває голову. САМОТУЖКИ вибирається, йде додомцю. Батько трохи губиться, дзвонить мені, викликає швидку, дзвонить поліції. Їде з дитинкою у лікарню.

Я повідомляю про подію керівника департаменту освіти Одеської МР Елена Буйневич. Щиро дякую пані Олені — навіть у вихідний день вона знає як швидко організувати і локалізувати проблему. До люків спрямована адміністрація району. Батьку дзвонила директорка для виявлення того люка.

Поліція… в розмові по 102 поліція запропонувала дзвонити в… міськводоканал (угу, прачечную). Батькові, дитина якого прямо зараз перед ним з розбитою головою, окривавлений. Вдруге до поліції лікарі повідомили, бо мають обов’язок. Зворотній дзвінок чергового батькові: «приїдьте до нас».

Що сказати, в Одесі поліції, в розумінні захисту людей, немає. Тобто, в тому самому розумінні, за для якого робилася реформа.

Пригадую аналог — я з пошкодженою через напад рукою звернувся о травмапункту у Хмельницькому. За 10 хвилин поліція була на порозі лікарні і шукала мене.

Напевно в Одесі життя дитини для поліції коштує дешево?

Але я сподіваюся, що небезпеки у вигляді люків біля одеської школи будуть швидко усунуті. Проте, батьки, будьте пильні і розповідайте дітям про можливі небезпеки навіть у звичних місцях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *