У Путіна заявили, що Крим не збираються обговорювати «у будь-якому форматі»

Главная

Підняти питання Криму під час перемовин у нормандському форматі – таку ідею озвучив 10 жовтня під час пресмарафону український президент Володимир Зеленський. В Росії відреагували категоричною відмовою піднімати це питання в принципі.

Питання Криму в нормандському чи інших форматах обговорювати неможливо, бо це питання «свого часу вже закрите». Про це заявив прессекретар Путіна – Дмитро Пєсков, пише російський Інтерфакс.

До слова, нову дату початку розведення військ на Донбасі обговорюватимуть 15 жовтня, – ЗМІ

Так Пєсков прокоментував слова Президента України Володимира Зеленського про намір підняти кримське питання на саміті лідерів країн «нормандської четвірки».

Причини цього (кримського питання – 24 канал) добре відомі, джерела – також. Будь-які інші обговорення в будь-яких форматах – неможливі,
– наголосив речник Путіна.

Російські ЗМІ також після пресмарафону Зеленського неодноразово писали – прямо чи опосередковано – про те, що подібні ідеї щодо Криму можуть у принципі зруйнувати можливість перемовин у нормандському форматі.

До слова, Зеленський також говорив про дату зустрічі лідерів країн «нормандської четвірки» – України, Німеччини, Франції та Росії. Її сторони мали б узгодти протягом цього тижня. А сам саміт в нормандському форматі відбудеться, начебто, у листопаді 2019 року – якщо Росія погодиться.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *