У центрі дитячої творчості Оболонського району, жорстоко поводяться із дітьми

Главная

Доброго дня!Хочу застерігти, шановних батьків м.Києва Оболонський район у гуртку танців Kris Kross,заняття якого проводять у Центрі дитячої творчості Оболонського району, за адресою : м.Київ, вул.М.Тимошенко,11 б, жорстоко поводяться із дітьми.

Тренери Олег та Марія Борзенко цього гуртка під час тренувань грубо поводяться із дітьми, а саме: нецензурними словами облаюють та принижують дітей.

Будьте обережні,якщо не хочете щоб дитина мала психологічну травму.Поділюсь власним досвідом.

Нещодавно моя дочка і її подружка вирішили спробувати танцювати у цьому гуртку.Заняття проводять за зачиненими на замок дверима,щоб ніхто не бачив та не чув, що ці «працівники культури» роблять із дітьми.

Під час першого тренування дівчата наслухались від тренерів нецензурних слів та обзивання «дебили не на что не способные».

Після цього інциденту,наші дівчатка були дуже налякані та замкнулись у собі,адже вони підлітки 11 та 12 років.Навіщо так із дітьми?!

Невже інших батьків влаштовує те,що відбувається із їхніми дітьми під час тренувань у гуртку Kris Kross? Як думаєте що треба вчинити нам, батькам,діти яких отримали такий страшний досвід спроби танцювати?

Наталія Гоцюк

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *